Novinky!!

26. ledna 2011 v 20:11 | Kate |  Novinky
Ahoj všichni!!! Právě jsem projížděla fimařské blogy a přemýšlela jsem, co s mím blogem... A k čemu jsem dospěla? Uvidíte sami!! Chystám se sem dát novou kolekci. A ne jednu!
Můžete očekávat zimní kolekci šperků. Převládají v ní spíše pastelové barvy, kamínky, řetízky, atd. Samozdřejmě se v ní objeví i několik "slibovaných" prstýnků. :D :) Dále se můžete těšit i na řetízky, přívěsky a hlavně náušnice, tato kolekce bude pomněrně velká a... ctěla bych jí nafotit na sněhu, takže doufejte, že to do té doby neroztaje.. ,ale víte, jak je to s těmi mími sliby. :D Vždycky vám toho hromadu naslibuju, ale co si budem povídat, však to už znáte :D :D :)
Druhá kolekce bude spíš jarní. Nemám ji ještě celou naplánovanou, ale myslím si, že se máte na co těšit. Jinak považujte za samozdřejmost, psaní svých názorů do komentářů :) Pište, co vás napadne. :) Hlavně se toho nebojte. Budu totiž moc ráda, když se od vás dozvím, co si vlastně o tomto nápadu s blogem myslíte. Jo a chci změnit desing. Pomáhat mi bude Bára, ale samozdřejmě uvítám i vaše názory :) Tak, to je asi všechno, co jsem měla na srdci :D :)
Nová kolekce přibude nejspíš o výkendu, ale nechci nic slibovat, ještě vám sem napíšu přesný termín :) Zatím se mějte a užívejte si sněhu. :) :D Loučím se!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama